WSPÓŁPRACA


B L O G  Dekoland to blog, który ciągle się rozwija!☺ Publikuję tutaj wszelkie rzeczy związane z wnętrzami, niebanalnymi inspiracjami, dekoracjami, projektami diy i grafiką.☺ Znajdują się tutaj artykuły związane z aranżacją wnętrz, o urządzaniu wnętrz, dodatkach i nie tylko - każdy znajdzie tu coś dla siebie.☺ Kładę szczególny nacisk na kreatywność, estetykę i dopracowanie wszelkich detali, alby projekt/artykuł był niepowtarzalny!☺

C Z Y T E L N I C YWedług statystyk blog ma czytelników z całego świata. Są to m.in Stany Zjednoczone, Rosja, Niemcy, Irlandia, Islandia, Wielka Brytania, Ukraina, Francja, Hiszpania i Holandia. Czytelnicy bloga to przeważnie kobiety, które interesują się szczególnie tematyką wnętrz oraz grafiką. Blog działa od 2014r. a od 2015r. należy do Blogów Wnętrzarskich. Główne źródła ruchu sieciowego to wyszukiwarka Google, Facebook i Instagram (ponad 23tys. wyświetleń). Na Facebook'u liczba wyświetleń (bez reklam) osiąga 2,000 - 16,000.


M O Ż L I W O Ś C I     W S P Ó Ł P R A C Y  Jako autorka bloga Dekoland zawsze stawiam wysoki poziom na wszelkie treści, które tworzę, niezależnie od tematyk.☺ Staram się, aby każdy czytelnik chętnie czytał i odwiedzał bloga. Wszystkie artykuły, które dotychczas opublikowałam posiadają naturalny charakter, w którym prowadzę bloga. Dotychczas współpracowałam z wieloma świetnymi markami przy artykułach jak i projektach graficznych.  Jeśli szukasz kreatywnej osoby do współpracy i pragniesz stworzyć coś na wysokim poziomie - dobrze trafiłeś!☺ Zapraszam do współpracy firmy jak i blogerów. Stwórzmy razem coś fajnego!  Możliwości współpracy:


•  Post sponsorowany / inspirowany•  Polecenie produktu marki wraz z linkami•  Artykuł z wykorzystaniem produktu (diy, aranżacja)•  Promocja marki na blogu/Facebooku/Instagramie•  Testowanie produktu z recenzją•  Konkursy z nagrodami sponsora•  Wspólne, kreatywne projekty, warsztaty z innymi blogerami, markami N A P I S Z   D O   M N I E!

dekoland(at)o2.pl


* zamiast "(at)" wpisz "@" 
To ochrona przed botami, które potem wysyłają spam na wyłapane adresy e-mail :-)
W S P Ó Ł P R A C O W A L I Ś M Y :           

    

1001 RZECZYS T A T Y S T Y K IF B:


   
Listopad 2017
👍 302

Copyright © 2016 D E K O L A N D , Blogger