WSPÓŁPRACA


W   S   P   Ó   Ł   P   R   A   C   A
STWÓRZMY RAZEM COŚ FAJNEGO!

Dekoland to blog, który ciągle się rozwija. Publikuję tutaj wszelkie treści związane z wnętrzami, inspiracjami, dekoracjami, DIY i grafiką, w przyszłości na pewno pojawią się nowe kategorie. Kładę szczególny nacisk na kreatywność, estetykę i dopracowanie wszelkich detali, alby projekt lub artykuł był niepowtarzalny.


C Z Y T E L N I C YWedług statystyk blog ma czytelników z całego świata. Są to m.in Stany Zjednoczone, Rosja, Niemcy, Irlandia, Islandia, Wielka Brytania, Ukraina, Francja, Hiszpania i Holandia. Czytelnicy bloga to przeważnie kobiety, które interesują się szczególnie tematyką wnętrz oraz grafiką. Blog działa od 2014r. a od 2015r. należy do Blogów Wnętrzarskich. Główne źródła ruchu sieciowego to wyszukiwarka Google, Facebook i Instagram. Na Facebook'u liczba wyświetleń potrafi (bez reklam) osiągnąć 2,000 - 16,000.


M O Ż L I W O Ś C I     W S P Ó Ł P R A C Y  Dotychczas współpracowałam z wieloma świetnymi markami i blogerami przy artykułach jak i projektach graficznych. Jeśli szukasz kreatywnej osoby do współpracy i pragniesz stworzyć coś na wysokim poziomie - dobrze trafiłeś!☺Zapraszam do współpracy firmy oraz innych blogerów. Stwórzmy razem coś fajnego!  Oto możliwości współpracy:


  • Post sponsorowany / inspirowany
  • Polecenie produktu marki
  • Artykuł z wykorzystaniem produktu (diy, aranżacja)
  • Promocja marki na blogu/Facebooku
  • Testowanie produktu z recenzją
  • Konkurs z nagrodami sponsora
  • Wspólne, kreatywne projekty, warsztaty z innymi markami,blogeramiW razie jakichkolwiek pytań napisz do mnie! :-)

dekoland(at)o2.pl

* zamiast "(at)" wpisz "@" 
To ochrona przed botami, które wysyłają spam.


W S P Ó P R A C O W A Ł A M   Z:           

    

lazienkaplus - wszystko dla Twojej Å‚azienki


1001 RZECZYS T A T Y S T Y K I


Facebook:

   
Listopad 2017
👍 302