O MNIE


Mam na imię Weronika i mieszkam w Warszawie. Bloga Dekoland założyłam po to, by dzielić się swoja pasją oraz poznawać nowe rzeczy i pomysły :-) Do blogosfery wnętrzarskiej - Blogi Wnętrzarskie dołączyłam w 2015 roku i bardzo się cieszę, że znalazłam się wśród wspaniałych i mega kreatywnych ludzi! :-) Obecnie uczę się grafiki w Warszawskiej Szkole Reklamy na kierunku Projektowanie Graficzne, oprócz tego jestem certyfikowanym projektantem, dekoratorem wnętrz :-)

Od dziecka uwielbiałam rysować, majsterkować, wycinać i kleić i nie wiadomo co jeszcze :-D Na co dzień rysuję, fotografuję, projektuję grafikę i podlewam sukulenty♥ W dzieciństwie biegając po wnętrzach sklepów meblowych poczułam, że właśnie w tę stronę chciałabym iść. Jestem wielką fanką ładnych i przydatnych rzeczy, żeglarstwa, grafiki, typografii, pasków, kotwic, kuchni włoskiej, dobrego designu, kotów, świec zapachowych, lodów miętowo-czekoladowych i sukulentów ☺ Lubię projektować wnętrza, szukać dekoracji, mebli, nowych rozwiązań do domu, właśnie to sprawia mi największą frajdę. 

Przyszłość zapytacie... Jednym z moich marzeń jest zbudować dom, w którym samodzielnie będę mogła wykreować każdy kąt. Zaprojektować ilustracje do książki dla dzieci, projektować akcesoria na przyjęcia dla jakiejś firmy oraz plakaty (ponieważ kocham grafikę :-), stworzyć jedno z najkreatywniejszych miejsc na Ziemi! i wiele wiele innych... Mam nadzieję, że wszystkie się spełnią! :-)

Na blogu zamieszczam posty związane z dekoracjami, inspiracjami, grafiką, wnętrzami, projektami DIY, materiałami do grafiki itp. Z czasem będą się pojawiać nowe kategorie. Ciszę się, że tutaj jesteś, i mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej! ☺ Jeśli masz jakiekolwiek pytanie, napisz do mnie! :-)
dekoland@o2.pl


Like Dekoland!__________________________________________________________________________________________________________________________________
dekoland.blogspot.com » zał. 21.09.2014
Copyright © 2016 D E K O L A N D , Blogger