O MNIE


C  Z  E  Ś  Ć  !Jestem Weronika i mieszkam w Warszawie   Dekoland założyłam po to, by dzielić się swoją pasją, pomysłami, inspirować i być inspirowana, poznawać nowe rzeczy i ludzi 😉. Do blogosfery wnętrzarskiej - Blogi Wnętrzarskie dołączyłam w 2015 r. i bardzo się cieszę, że znalazłam się wśród tylu wspaniałych i mega kreatywnych ludzi! :-)


Od dziecka uwielbiam rysować, majsterkować, wycinać, kleić i nie wiadomo co jeszcze. Na co dzień rysuję, fotografuję, projektuję grafikę i podlewam rośliny ♥ Jestem fanką ładnych i przydatnych rzeczy, żeglarstwa, pasków, grafiki, kuchni włoskiej, świec zapachowych, lodów miętowo-czekoladowych i roślin ☺ Uwielbiam wnętrza, dekoracje, meble. Lubię szukać nowych rozwiązań do domu i łazić po wnętrzarskich sklepach - właśnie to sprawia mi frajdę. Jestem absolwentką Warszawskiej Szkoły Reklamy - Grafiki, a oprócz tego certyfikowanym projektantem, dekoratorem wnętrz, ale cały czas staram się kształcić i poznawać nowe rzeczy! Na blogu zamieszczam posty związane z wnętrzami, dekoracjami, inspiracjami, grafiką, DIY. 
Z czasem będą się pojawiać nowe kategorie. Ciszę się, że tutaj jesteś, i mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej! ☺ Jeśli masz jakiekolwiek pytanie, napisz do mnie! 💋

________________________________________________________________________________________________
dekoland.blogspot.com » zał. 21.09.2014