O MNIE

C Z E Ś Ć ! 
:-)


Mam na imię Weronika i mieszkam w Warszawie. Z miłości i zawodu graficzka oraz projektantka wnętrz ♥ Dekoland założyłam po to, by dzielić się swoja pasją, poszerzać horyzonty oraz poznawać nowe rzeczy, ludzi i pomysły 😉 Do blogosfery wnętrzarskiej - Blogi Wnętrzarskie dołączyłam w 2015r i bardzo się cieszę, że znalazłam się wśród tylu wspaniałych i mega kreatywnych ludzi! :-) 

Od dziecka uwielbiam rysować, majsterkować, wycinać, kleić i nie wiadomo co jeszcze. Na co dzień rysuję, fotografuję, projektuję grafikę i podlewam rośliny ♥ Jestem fanką ładnych i przydatnych rzeczy, żeglarstwa, pasków (tak, co druga koszulka w mojej szafie jest w paski) grafiki, kuchni włoskiej, dobrego designu, świec zapachowych, lodów miętowo-czekoladowych i roślin ☺ Lubię projektować wnętrza, szukać dekoracji, mebli, nowych rozwiązań do domu i łazić po wnętrzarskich sklepach - właśnie to sprawia mi największą frajdę. Jestem absolwentką Warszawskiej Szkoły Reklamy - kierunku Projektowanie Graficzne, a oprócz tego certyfikowanym projektantem, dekoratorem wnętrz, ale cały czas staram się kształcić i poznawać nowe rzeczy. :-)

Na blogu zamieszczam posty związane z dekoracjami, inspiracjami, grafiką, wnętrzami, DIY, materiałami do grafiki itp. Z czasem będą się pojawiać nowe kategorie. Ciszę się, że tutaj jesteś, i mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej! ☺ Jeśli masz jakiekolwiek pytanie, napisz do mnie! :-)💋

______________________________________________________________________________________
dekoland.blogspot.com » zał. 21.09.2014
Copyright © 2016 D E K O L A N D , Blogger