O MNIE


C  Z  E  Ś  Ć  !Jestem Weronika Bloga Dekoland założyłam po to, by dzielić się swoją pasją, pomysłami, inspirować i być inspirowanaDo blogosfery wnętrzarskiej - Blogi Wnętrzarskie dołączyłam w 2015 r. i bardzo się cieszę, że znalazłam się wśród tylu wspaniałych i mega kreatywnych ludzi! :-) Za sobą mam już parę lat nauki projektowania graficznego, m.in. w Warszawskiej Szkle Reklamy, a oprócz tego zdobyłam dyplom z kursu Projektowania Wnętrz. Mimo to cały czas staram się kształcić i poznawać nowe rzeczy, bo kocham to co robię!

Od dziecka uwielbiam artystyczne rzeczy. Na co dzień rysuję, fotografuję, projektuję grafikę i podlewam rośliny ♥ Jestem fanką ładnych i przydatnych rzeczy, żeglarstwa, pasków, grafiki, kuchni włoskiej, świec zapachowych, lodów miętowo-czekoladowych i roślinUwielbiam śledzić trendy, podziwiać meble, dekoracje, dodatki i wszystko co czyni wnętrza pięknymi. Lubię szukać nowych rozwiązań do domu i łazić po wnętrzarskich sklepach - właśnie to sprawia mi frajdę. 

Na blogu zamieszczam posty związane z wnętrzami, dekoracjami, inspiracjami, grafiką, DIY. Cieszę się, że tutaj jesteś, i mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej! Jeśli masz jakiekolwiek pytanie, napisz do mnie! (szczegóły w zakładce współpraca/kontakt) 💋

___________________________________________________________________________________________
dekoland.blogspot.com » zał. 21.09.2014