WSPÓŁPRACA

Stwórzmy razem coś fajnego! ☺

Dekoland to blog, na którym publikuję treści w kategoriach Wnętrza, Grafika, DIY. Wszystkie wpisy na moim blogu wyróżniają się estetyką, treścią i kreatywnością. Kładę szczególny nacisk na dopracowanie wszelkich detali, aby projekt był niepowtarzalny. Jestem otwartą osobą na różnego rodzaju współprace i projekty. 


Możliwości współpracy:

Jeśli szukasz kreatywnej osoby do współpracy i pragniesz stworzyć coś na wysokim poziomie - dobrze trafiłeś! Wszystkie projekty w ramach współpracy zostają na blogu na zawsze! Współpracowałam już z wieloma świetnymi markami wnętrzarskimi, portalami, a także twórcami, blogerami. Zapraszam wszystkich chętnych do współpracy! :)

Wszystkie artykuły powstałe we współpracy znajdziesz  tutaj


  • Post sponsorowany - tematyka wnętrza, diy, poradnik, inspiracje
  • Artykuł z wykorzystaniem produktu marki (diy, aranżacja np. stołu, wnętrza)
  • Promocja marki na blogu/Facebooku/Instagramie - w poście/InstaStory
  • Testowanie produktu wraz z recenzją
  • Konkurs z nagrodami sponsora, % kod rabatowy na zakupy w sklepie marki
  • Wspólne kreatywne projekty, warsztaty (projekt DIY lub projekt graficzny)dekoland @ o2.pl
Marki, z którymi współpracowałam:

Współpracowałam już z wieloma markami takimi jak Meble VOX, Jysk, Tapetuj.pl, Extradom.pl, ŁazienkaPlus.pl publikując artykuły na blogu jak również tworząc wpisy gościnne na portalach. Brałam udział w premierach nowych kolekcji i otwarciach sklepów, salonów wnętrzarskich z artykułami, dodatkami do domu. Tworzę relacje z wydarzeń, promuję marki i ich produkty, z chęcią stworzę również coś dla Ciebie! Zapraszam do współpracy. :)         
                  1001 RZECZY        
lazienkaplus - wszystko dla Twojej Å‚azienki 


Blog polecany przez:

1001rzeczy.com

Blog polecany przez Portal Tupolecam.pl
 


Czytelnicy:

Według statystyk blog ma czytelników nie tylko z Polski, ale i z całego świata! (głównie: USA, Niemcy, Holandia, UK, Ukraina, Francja). Czytelnicy bloga to przeważnie kobiety interesujące się tematyką wnętrz oraz grafiką projektami diy. Blog działa od ponad 8 lat. Główne źródła ruchu sieciowego to wyszukiwarka Google, Facebook i Instagram, gdzie zamieszczam informacje o artykułach itp. Na Facebooku liczba wyświetleń potrafi osiągnąć 2,000-16,000. Każda publikacja jest chętnie wyświetlana przez sporą ilość użytkowników.

   
11/2017

1 komentarz:

Cześć, dziękuję za Twój komentarz!
Proszę, nie spamuj. Komentarze z linkami do stron firmowych będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...